2014. gads – deju kopa “Dzirnaviņas”

Komentēt
Share
Dzirnavinas_ziemassvetkos_port_49(1)

Aizejošais 2014. gads Dublinas bērnu deju kopai “Dzirnaviņas” ir bijis nozīmīgs ar vairākiem notikumiem: esam ieguvuši krustmāmiņu – Sandru Bondarevsku un, pateicoties viņai, mums tagad ir skaists nosaukums.
Kopš septembra mēģinājumi notiek no plkst. 10.00 līdz 12.00, paldies vecākiem, ka piekrita šim variantam, jo tagad ir vieglāk strādāt un vairāk varam padarīt.

Kā otru nozīmīgo notikumu var minēt to, ka šobrīd Latvijā top jaunie Latgales novada tautastērpi, kurus saņemsim jau nākošā gada sākumā.
Protams, pats svarīgākais notikums ir gatavošanās 2015. gada Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Izvēli esam izdarījuši un pieteikums deju skatei jau nosūtīts. Tagad priekšā liels un atbildīgs darbs, jo jāsadejo ar Portlaoises “Sauleszaķēna” mazajiem
dejotājiem. Kopīgi jāapgūst trīs latviešu tautas dejas un līdz 10. aprīlim deju video jānosūta uz Latviju, kur tad tiks vērtēta mūsu dejot prasme. Abām deju kopām ir notikuši jau divi kopmēģinājumi. Bet, lai labāk apgūtu repertuāru, 18. janvārī Dublinā gaidām deju pedagoģes no Latvijas. Tās būs deju kolektīva “Zelta zirdziņš” vadītājas Alda Skrastiņa un Guna Trukšāne.

Tāpat jāmin, ka ir izveidota sadarbība ar Cēsu novada priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu, kurš ir apsolījis mazos dejotājus paņem savā paspārnē un deju svētku laikā, viņa vārdiem runājot, mūsējie ēdīs to pašu putru, ko Cēsu novada dejotāji.
Pirms dažām dienām, 21. decembrī, kopīgi ar “Sauleszaķēniem” svinējām Ziemassvētkus. Paldies viņiem par skaisto pasākumu!
Novēlam visiem mazajiem dejotājiem un viņu vecākiem gaišus Ziemassvētkus un sapņu piepildīšanos 2015. gadā!

Deju kopas “Dzirnaviņas” vadītājas
Solveiga Slaidiņa un Digna Miščenko

FOTO: no deju kopas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>