Ziemassvētku pasākums bērniem (Ziemeļīrija)

Komentēt
Share
unnamed

Ziemeļīrijas (Portadown) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Zīļuks” aicina lielus un mazus uz Ziemassvētku pasākumu, kas š.g. 20. decembrī plkst. 13.00 notiks Killicomaine Community Centre, Festival Road, Portadown, BT 63 5HE.
Pasākumā piedalīsies skoliņas “Zīļuks” skolēni.

Kopā gaidīsim Ziemassvētku vecīti ar dāvanu maisu, kā arī iesim jautrās rotaļās.
Pieteikšanās:
* rakstot uz e-pastu: ziljuks2014@gmail.com
vai
* zvanot uz mob. tālruni – 07884556272 (Vineta).
Dalības maksa £ 8.00 (iekļauta paciņa bērnam).
Pieteikšanās līdz 10. decembrim.
Pasteidzies, vietu skaits ierobežots!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>