Skoliņu skolotāji un atbalstītāji saņems IZM Atzinības rakstus

Komentēt
Share
IMG_7724

Katru gadu, atzīmējot Latvijas proklamēšanas gadadienu, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ar Atzinības rakstiem apbalvo labākos diasporas skolotājus un sabiedriskos darbiniekus. Izņēmums nav arī šis gads. Portāla baltic-ireland.ie rīcībā esošā informācija liecina, ka šogad kopumā tiks apbalvoti 26 izglītības darbinieki, no kuriem četri – Īrijā.

Un tā, Atzinības raksts par nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā diasporā saņems Lienīte Liepiņa un Sarmīte Vorobjova. Abas skolotājas darbojas Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Kamenīte”, kas atrodas Limerikā.

Savukārt ar Atzinības rakstiem par latviskās izglītības veicināšanu diasporā tiks apbalvoti divi kungi – Korkas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Grāmatputns” atbalstītāji – Jānis Dzirītis un Juris Lubraks.
Atzīmējot skoliņas piecu gadu jubileju, šiem cilvēkiem īpašu paldies saka arī visi skoliņas vecāki un skolotāji.

Portāls baltic-ireland.ie sveic visas laureātes un novēl arī turpmāk tik pat auglīgi strādāt izglītības lauciņā!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>