Bērnu un jauniešu žūrija 2012!

Komentēt
Share
fanfare-3

Jau 11 gadus Latvijā norisinās valsts mēroga lasīšanas veicināšanas programma Bērnu žūrija, kuras galvenais mērķis ir modināt un uzturēt bērnos lasītprieku, kā arī nodrošināt bibliotēkas ar labāko un jaunāko bērnu grāmatu izlasi, mums pastāstīja LNB Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre un Latvijas Bibliotekāru biedrības sekretāre Ilze Čilipāne.

Katru gadu tūkstošiem bērnu iesaistās aktīvā grāmatu lasīšanā un vērtēšanā ( 2007. un 2008.gadā iesaistījās rekordliels skaits ap 17 000 bērnu).

Tā kā kopā ar žūriju ir izaugusi lasītāju paaudze, pagājušajā gadā Bērnu žūrijai pievienojās Jauniešu žūrija, iesaistot vidusskolu skolēnus. Arī šogad ir kāds jauninājums – Vecāku žūrija, kuras mērķis ir mudināt pieaugušos lasīt un vērtēt grāmatas. Tagad aizraujošajā lasīšanas maratonā varēs piedalīties visa ģimene!

Aicinām arī Jūs, Jūsu skoliņas un latviešu centrus ārzemēs pievienoties šai lasīšanas veicināšanas aktivitātei!

Pateicoties LR Kultūras ministrijas finansiālajam atbalstam, piesakoties Bērnu un jauniešu žūrijai 2012 Jūs saņemsiet: bezmaksas 24 grāmatu komplektu un mēs nodrošināsim to sūtīšanu, plakātus, bukletus un balviņas („lasīšanas maisiņus”, aprocītes).

Gaidīsim Jūsu pieteikumus  līdz 22.jūnijam! Pieteikumi jāsūta uz adresi: LNB Bērnu literatūras centrs,  Tērbatas ielā 75, Rīga, Latvija, LV – 1001.

Priecāsimies atbildēt uz Jūsu jautājumiem! E-pasts: berni@lnb.lv, ilze.cilipane@lnb.lv

Pieteikumu var lejuplādēt šeit: www.bernuzurija.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>