LVA izsludina radošo darbu konkursu skolēniem

Komentēt
Share
Latviesu_valodas_agentura

Latviešu valodas aģentūra (LVA) aicina skolēnus piedalīties radošo darbu (domrakstu, eseju, dzejoļu, Eiropas Valodu dienas 2014 zīmējumu) konkursā „Mani septiņjūdžu zābaki stāv kaktā ar putekļiem apklāti” (Aspazija) un deviņus labākos darbus no katras skolas iesūtīt Latviešu valodas aģentūrā.

Konkursa mērķis un uzdevumi:
* popularizēt latviešu valodu;
* rosināt skolēnu izzināt kultūrvēsturisko mantojumu, latviešu valodas lomu un nozīmi Latvijā, katra iedzīvotāja līdzatbildību, kopjot un saglabājot latviešu valodu.

Konkursa darbus lūdzam iesūtīt līdz 2014. gada 18. novembrim.

Labākie darbi tiks publicēti grāmatā.

Konkursa nolikums šeit.

Skolēnu literārie darbi un zīmējumi ir izdoti grāmatās: „Mana valoda ir mans gods” (2009), „Iededzies par savu tautu, valsti un valodu” (2010), „Mana valoda ir mans gods. My Language: A Matter of Honour for Me. Ma langue est mon honneur” (2010), „Ko, Latvija, Tev varu dot?” (2011), „Starp tevi un mani ir valoda” (2013), „Latvija, es esmu Tavs bērns” (2014). Šobrīd maketēšanas stadijā ir krājums “Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>