Durvis vērs nedēļas nogales skoliņa Carlow

Komentēt
Share
unnamed

Leinster Latviešu Kultūrizglītības Asociācija (LLKIA) “DZINTARS” aicina visas latviešu ģimenes, kuras vēlas, lai viņu bērni runātu, lasītu, stāstītu un rakstītu latviešu valodā, dziedātu, dejotu, gleznotu, zīmētu, veidotu, līmētu, darinātu dekoratīvi lietišķos darbiņus un apgūtu skatuves mākslas nodarbības, svinētu latviskos svētkus, zinātu tradīcijas un vienkārši būtu kopā, uz DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS atklāšanas pasākumu un pirmo skolas dienu.

Bērni vecumā no 3 līdz 18 gadiem 26. oktobrī plkst. 12.00 mīļi gaidīti New Oak Community Centre, New Oak Estate, Carlow, Co. Carlow.

Būsim priecīgi, ja ikviens skoliņas audzēknis ieradīsies ar rudens augļu, ziedu, dabas materiālu jeb dārzeņu kompozīciju, kura būs DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS audzēkņu radošo darbu izstādes sastāvdaļa, un skolas somu, kurā ir dažādu krāsu krītiņi jeb zīmuļi, aplikāciju papīrs, šķēres un līme.

Uz tikšanos!

Mēs katrs spējam
Baltākos brīnumus radīt -
no zieda,
no vārda,
no krāsas,
no skaņas,
no vēja…
Mēs katrs protam tos tālāk dot
mīlot…
radot….
un atbildes meklējot…

Tālrunis uzziņām – 0858635599.

Inta Dreimane- Riekstiņa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>