Charleville skoliņas pārgājiens Zelta rudens

Komentēt
Share
DSC_6834

Nāk rudens apgleznot Latviju.
Bet nepūlies, necenties tā.
Man viņa ir visskaistākā
Tik un tā.

Kurš tad nav dzirdējis Māras Zālītes dzeju – Nāk rudens apgleznot Latviju…

27. septembra rītā Charleville skoliņas “Pūcīte” bērni, vecāki un skolotāji ar šīs dzejas rindām devās pārgājienā Zelta rudens.
Diena bija saulaina, silta un visiem bija pozitīvs noskaņojums. Pārgājiena galvenais mērķis bija latviešu valodas stunda brīvā dabā, iepazīšanas ar dabu, salīdzināšana ar mūsu Latvijas dabu, neliels ieskats dabas zinībās.
Bērni ar prieku noklausījās pasaku par Kļavas lapu, atpūtas brīžos minējām mīklas, kuras bija sagatavojusi skolotāja Inita.
Lai mācību gada garumā būtu materiāli rokdarbiem, savācām kastaņus, ozolzīles, čiekurus, riekstus un krāsainas koku lapas. Bērniem bija uzdevums savākt krāsu paleti no koku lapām, mēs bijām krāsu mednieki. Un vissvarīgākais uzdevums bija uzņemt vitamīnus, lai lietainais rudens mums nekaitētu, tāpēc pilnām saujām ēdām kazenes un baudījām silto sauli.
Diena bija izdevusies un mūsu prieku vairoja stirniņu bars, kas uz mūsu saucieniem nāca ar mums iepazīties.
Spēkus esam uzkrājuši, varam ar lielu sparu ķerties klāt mācībām. Ja arī tu vēlies pievienoties mums, nāc!
Charleville latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Pūcīte” atrodas 15 Cedar Court, Charleville, Co.Cork. Ja rodas jautājumi, zvani: 087-2377868.

Charleville latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” skolotāja
Daina Konstantinova-Škurova

FOTO: Deniss Bacāns

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>