Dzejas dienas Mayo skoliņā

Komentēt
Share
m1

“Katriem svētkiem ir savas īpašības. Dzejas dienas ir rudenīgas, saulainas dienas ar asterēm un dzejoļiem.
Dzeja top no cilvēku dzīves un tās notikumiem. Dzeju nevar tāpat vien izgudrot. Dzeju nevar dabūt par brīvu, neatdodot pretī savas dzīves laika…”
Inese Zandere


Katru gadu septembrī koki pamazām ietērpjas krāsainā lapu rotā, skolēni atsāk mācības skolā, un atkal klāt ir Dzejas dienas. Un arī mēs šogad nolēmām piedalīties šajos svētkos, jo Dzejas dienas ir viena no tām burvīgajām tradīcijām, kas padara katru rudeni īpašu!
Šogad Dzejas dienas mūsu skoliņā notika oktobra pirmajā nodarbībā. Kā īstās Dzejas dienās, arī pie mums notika dzejas lasījumi, skolas zālē izskanēja visiem mīļi Aspazijas, Raiņa, Friča Bārdas, Māras Cielēnas un Ojāra Vācieša dzejoļi.
Un tad jau arī pats Zīļuks ieradās. Zīļukam līdzi bija pilns grozs ar kastaņiem, kurus tad arī likām lietā. Visi kopā veidojām jaunus kastaņu draugus Zīļukam – govis, ežus un pat kastaņu robotus!
Uz tikšanos nākamgad!

Mayo latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolotāja
Inese Dreimane

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>