Nodibināta “Dzintara mākslas skola”

Komentēt
Share
20140919_200223

Š.g. 19. septembra vakarpusē, plkst. 19.00 St. Catherine’s Community Services Centre, St. Joseph’s Road, Carlow, pulcējās uz š.g. 15. septembrī dibināto Leinster Latviešu Kultūrizglītības Asociācijas (LLKIA) “DZINTARS” pirmo kopsapulci visi tie ļaudis, kuri vēlas pievienoties iepriekšminētajai Asociācijai, kā arī iesaistīties tās rīkotajās aktivitātēs.

Šī organizācija piedāvā iespēju sevi apliecināt ikvienam – gan lieliem, gan maziem interesentiem: mākslas, mūzikas, deju, latvisko kultūrtradīciju apguvē un skatuves mākslas jomā.
LLKIA “DZINTARS” direktore Inta Dreimane-Riekstiņa detalizēti iepazīstināja sapulces dalībniekus ar Asociācijas struktūru, tās plāniem, attīstību, plānoto darbību, laiku un telpām, kurās tiks organizēts radošo mācību studiju darbs gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Visiem klātesošajiem (un arī neklātienē esošajiem, kuri nevarēja ierasties, bet atbalsta Asociāciju) vienojoties, tika nolemts, ka bērnu auditorija radošajās mācību studijās, veidos nedēļas nogales skoliņas kolektīvu Carlow. Līdz ar to šā gada 19. septembris ir LLKIA “DZINTARS” nedēļas nogales DZINTARA MĀKSLAS SKOLAS Carlow dibināšanas diena!

Skolā darbosies un tiks organizētas aktivitātes dažāda vecuma bērniem:
Mūzikas studija
* mūzikas nodarbības;
* ansamblis;
* solo;
* koris;
* instrumentu spēles apguve.
Mākslas studija
* rokdarbu nodarbības;
* vizuālās mākslas nodarbības;
* dekoratīvi lietišķās mākslas nodarbības;
* darbs ar dabas materiāliem;
* mākslas plenēri.
Skatuves mākslas studija
* bērnu dramatiskais kolektīvs “Dzintars Dzintarā”.
Zinību studija
* integrēta satura nodarbības latviešu valodā (dabas zinības, latv.val+literatūra, folklora, vēsture, latv. tautas tradīciju apguve);
*tālmācības studijas.
Deju studija
* bērnu deju kolektīvs;
* latv. tautas rotaļu apguve;
* tautisko deju apguve;
* ritmikas elementu apguve.

Nodarbības tiks organizētas katrās trīs ikmēneša svētdienās no plkst. 12.00 līdz 16.00.
Darbs visās radošajās mācību studijās ir pakārtots LLKIA “DZINTARS” darba un attīstības plānojumam 2014./2015. gada pasākumiem, latviešu kultūrizglītības tradīcijām un svētkiem.

Asociācija aicina pievienoties jau esošajam LLKIA “DZINTARS” kolektīvam gan bērnus, gan jaunus kadrus – gan ar pedagoģisko izglītību, gan entuziastus, kurus saista un interesē darbošanās šajā projektā.

LLKIA “DZINTARS” nedēļas nogales DZINTARA MĀKSLAS SKOLA direktore Inta Dreimane-Riekstiņa
tālr. 0858635599, e-pasts: inta.d.riekstina@gmail.com.

FOTO: no LLKIA arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>