Galvejas Sprīdīši gatavi jauniem darbiem

Komentēt
Share
G9

Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Sprīdītis” šodien valdīja svētku atmosfēra. Par to liecināja gan atkalsatikšanās prieks, gan Adriana māmiņas un tēta pašu ceptā torte, gan ziedu pušķi skolotājām. Pēc īsas uzrunas un laba vēlējumiem skolotāja Liene Kravinska kopā ar bērniem aplūkoja skoliņas sienas avīzi “Sprīdīšu ceļojums cauri mācību gadam” un atcerējās nozīmīgākos notikumus.

Mazie Sprīdīši pastāstīja arī par aizvadītajām vasaras brīvdienām.
Katram bērnam tika uzdāvināta tautiskos rakstos izrakstīta grāmatzīme un darba mapīte, kuru bērni izrotāja ar skoliņas logo. Savukārt vecāki dāvanā saņēma Laimas Ozolas sarūpēto dāvanu – grāmatu “Ceļš uz laimi”. Pirms svētku tortes ēšanas mazie un lielie Sprīdīši vienojās vienā kopīgā fotomirklī. Un, kā jau tas ierasts, pēc svētkiem vienmēr seko darba dienas.
Mūsu mazajiem skolnieciņiem tas būs jaunais mācību gads ar rudens darbiem, kam sekos ziemas, tad – pavasara darbi. Bet svētki – tie būs visās gada kārtās, un otrie pēc šīsdienas svētkiem būs Miķeļdiena.

Skoliņas skolotāja
Marianna Straupeniece

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>