Tullow skoliņai jauna vadītāja

Komentēt
Share
tarauda

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) Tullow latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “ABC Akadēmija” telpās – Parish Centre, Chapel Line, Tullow, Co Carlow – vakar, 11. septembrī, notika vecāku sapulce, kurā klātesošie tika iepazīstināti ar jauno skoliņas vadītāju Ingrīdu Tāraudu – Šakovu un pārējiem skolotājiem – Inesi Jankeviču un Līgu Vaļģi.

Sapulces gaitā LELAB vadītāja Daiga Ezermale vecākus iepazīstināja ar pagājušā gada budžetu un jaunā 2014./2015. mācību gada plānotajiem darbiem.
Ar jauno skolas vadītāju var iepazīties viņas izveidotajā personīgajā blogā:
www.iinngrida.wordpress.com.
Sadarbībā ar Ingrīdu Tāraudu – Šakovu tiek veidota Leinster Latviešu Biedrības un visu struktūrvienību mājas lapa.
Ar prieku gaidām bijušos audzēkņus un jaunos bērnus uz Pirmo skolas dienu 21. septembrī!
Aicinām arī pievienoties skolotājus.
Sīkākai informācijai rakstiet:
* leinsterlb@yahoo.ie
vai zvaniet:
* 0894726302 Ingrīda Tārauda – Šakova;
* 0863729211 Daiga Ezermale.

FOTO: no LELAB arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>