Bērnu deju kopu vadītājas dosies uz semināru Rīgā

[ 1 ] Comment
Share
IMG_2750

Līdz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas 2015. gadā notiks Rīgā un kuros plāno piedalīties arī Īrijas latviešu bērnu pašdarbības kolektīvi, atlicis salīdzinoši maz laika, proti, desmit mēneši, tādēļ vērojama liela rosība – gan no dalībnieku, gan no organizatoru puses, jo darāmā vēl daudz (repertuāra sagatavošana, tērpu iegāde u.t.t.).

Tā, piemēram, Latvijas Valsts izglītības satura centrs (VISC) organizē tautas deju kolektīvu vadītāju repertuāra precizēšanas semināru, kas no 16. līdz 18. septembrim notiks Rīgā, VEF kultūras pilī.

Portāla baltic-ireland.ie rīcībā esošā informācijas liecina, ka VISC organizēto repertuāra precizēšanas semināru apmeklēs Dublinas bērnu deju kolektīva “Dzirnaviņas” vadītājas Solveiga Slaidiņa un Digna Miščenko, Limerikas bērnu deju kolektīva “Taurenītis” vadītāja Anita Šuplinska un Longfordas bērnu deju kolektīva “Sienāzītis” vadītāja Linda Ozoliņa.

FOTO: baltic-ireland.ie

One Response to Bērnu deju kopu vadītājas dosies uz semināru Rīgā

  1. Alberts saka:

    Tautisko deju dancotājiem izgatavoju pastalas. Ja rodas interese , rakstiet: info@jette.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>