Ziemeļīrijas skoliņa mācību gadu sāk ar apdāvināšanu

Komentēt
Share
z6

Sestdien, 6. septembrī, Ziemeļīrijas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Zīļuks” sveica savus audzēkņus un vecākus jaunajā mācību gadā. Šogad septembris ir dāsns, jo katrs bērns saņēma dāvanu – Latviešu valodas aģentūras (LVA) sarūpēto grāmatu, ar kuras palīdzību varēs apgūt latviešu valodu, portāla skola.baltic-ireland.ie redaktores Laimas Ozolas sarūpētās grāmatas “Ceļš uz Laimi”, Community centra jubilejas DVD, kā arī skolotājas Santas Laiviņas sarūpētos rudens pušķus.

Kamēr bērni ar skolotājām devās uz pirmo nodarbību, ar vecākiem tika izrunāti šī gada plāni, aktivitātes un izmaiņas mācību darbā. Pēc nodarbības visi mielojās ar „Zīļuka” medus kūku.

Šogad skoliņā latviešu valodu, kultūru, vēsturi, ģeogrāfiju, matemātiku un mājturību integrētās nodarbībās apgūsim no plkst. 12.00 – 14.00, mūzikas nodarbības, kas sevī ietver gan dziedāšanu, gan dejošanu, notiks no plkst. 14.00 – 15.00.

Ne visi bērni varēja ierasties uz pirmo nodarbību, tāpēc sūtam sveicienus tām ģimenēm, kuras vēl bauda pēdējos vasaras saules starus.

Šogad skolā ir pieejamas lasāmās grāmatas gan bērniem, gan pieaugušiem! Gaidām vēl „Bērnu žūrijas” grāmatas, kuras mēro ceļu no Latvijas vēstniecības Londonā.

Skoliņas adrese:
Killicomaine Communiry Centre,
Festival Road,
Portadown,
BT 63 5HE.

Skolas e-pasts:
ziljuks2014@gmail.com

Uz tikšanos sestdienās!

Skoliņas skolotāja
Vineta Makšus

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>