Trešais bērnu talantu konkurss “Protu? Protu!”

Komentēt
Share
IMG_7237

Šī gada 18. oktobrī (sestdiena) notiks jau trešais Zaļās salas latviešu bērnu talantu konkurss “Protu? Protu!”, kurā tiek aicināti piedalīties dalībnieki vecumā no 2 līdz 18 gadiem, sagatavojot skatuves priekšnesumu (3 – 4 min.) bērnam pateicīgā un pieņemamā sfērā: mūzika, deja, māksla, instrumentu spēle, dzeja, sports u.c..

Šogad talantu konkurss notiks Ziemeļīrijā – Town Hall, 15 Edward Street, Portadown, Craigavon BT62 3LX. Sākums plkst. 13.00. Mēģinājumi pēc iepriekš pieteiktā grafika notiks no plkst. 11.00 līdz 12.30.

Priekšnesumi tiks vērtēti vecuma grupās:
2 līdz 4 gadi;
5 līdz 7 gadi;
8 līdz 12 gadi;
13 līdz 18 gadi.
Priekšnesumos var piedalīties individuāli, grupā vai pārī.

Lai piedalītos konkursā, jāaizpilda konkursa pieteikuma forma un līdz 6.oktobrim jānosūta uz e-pastu: ingunagrietina@gmail.com vai s.m.eglite@gmail.com.
Fonogrammas līdz 30.septembrim jānosūta Vinetai Makšus uz e-pastu: vineta34@inbox.lv.
Konsultācijas par konkursu ir iespējams saņemt telefoniski pa tālr. 0863386968.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>