Mayo skoliņa mācību gadu sāk ar Solījumu

Komentēt
Share
m1

Ir klāt septembris – jauns mācību gads skolēniem, skolotājiem un arī vecākiem. Arī šogad, gluži kā citus gadus, septembra pirmajā sestdienā Mayo latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa uzsāka jaunu mācību gadu.
Šogad visi kopā devāmies Zinību dienas ceļojumā. Pirmā pietura bija pie Gudrās Pūces. Diemžēl Gudrā Pūce bija aizmirsusi visus burtiņus. Nu tad mums nācās Pūcei iet palīgā.

Tālāk devāmies pie Grāmatu tārpa, kurš bija ļoti saskumis, jo visām viņa grāmatām bija izaugušas Cūkausis. Lai turpmāk tā vairs nenotiktu, Grāmatu Tārps mums visiem iemācīja, kā pagatavot grāmatzīmes.
Kad grāmatzīmes bija gatavas, devāmies pie lielās Brīnumu Sienas. Šoreiz mēs stāstījām par šīs vasaras klusajiem brīnumiem – nevienam nemanot, visi bērni ir pastiepušies par dažiem centimetriem garāki. Lai šo svarīgo brīnumu mēs neaizmirstu, visi pēc kārtas stājāmies pie Brīnumu Sienas un mērījāmies. Pat Brīnumu Sienai bija jābrīnās, kā visi pa vasaru bija izauguši!
Kamēr mēs visi mērījāmies, blakus telpā mūsu čaklās mammas jau sāka klāt svētku galdu, bet pirms doties pie tā, bija jāatrod pēdējā pietura – Solījums.
Mēs no Mayo -
Mēs esam viena komanda
Mēs cienām viens otru
Mēs mācāmies no savām kļūdām
Mēs ļoti cenšamies
Mums ir milzīgi lieli sapņi
Mēs svinam savus un citu panākumus
Mēs esam radoša komanda
Jo MĒS esam SUPERVAROŅI, un mēs no Mayo apņemamies uzklausīt viens otru, cienīt viens otru un runāt latviski.
Šo solījumu parakstīja ne tikai skolēni, bet arī skolotāji un vecāki.
Un nu jau svētku galda smaržas bija piepludinājušas visu skolu, tāpēc devāmies atpakaļ, kur svinības turpinājās ar jautrām čalām un dziesmām.

Šogad Mayo skoliņai ir pievienojušies ne tikai jauni skolēni, bet arī jauni mācībspēki. Kopā ar mums jauno mācību gadu uzsāka jauna mūzikas skolotāja Laine un skolotāja Indra, kura vadīs mūsu vidējo grupiņu. Kā jau ierasts, skolotāja Zane darbosies ar mazajiem bērniem, bet skolotāja Inese – ar “lielajiem”. Jau nākamajā nodarbībā, kura notiks 13. septembrī, sāksim aktīvi gatavoties Dzejas dienām un 18. novembra svinībām.

Novēlam, lai jaunais mācību gads nāk ar labām sekmēm, ar jaunām cerībām, zināšanām un sapņiem!
Mayo latviešu skoliņa darbojas Le Cheile ģimenes centra paspārnē, Tucker iela (netālu no Super Valu veikala), Castlebar, Co. Mayo.

Uz drīzu tikšanos!

Skolotāja
Inese Dreimane

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>