Mācību gada sākums Cashel skoliņā

Komentēt
Share
abc

Piektdienas, 29. augusta vakarā Spafield Family Resource Centre notika Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) jaunās latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas, kas šomēnes uzsāks darbu Cashel pilsētā, vecāku sapulce, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja LELAB priekšsēde Daiga Ezermale. Jaunā skoliņa būs Tullow skoliņas “ABC akadēmija” filiāle.

Sapulces laikā Inta Dreimane-Riekstiņa vecākus iepazīstināja ar Tullow nedēļas nogales skoliņas darbu, kā arī tika prezentēti topošās Cashel skoliņas plānotie darbi, savukārt LELAB priekšsēde Daiga Ezermale pastāstīja par biedrības darbu kopumā.

Vecākiem tika sniegtas izsmeļošas atbildes par visiem interesējošiem jautājumiem.
Sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA), jaunajai skoliņai tika pasniegts mācību līdzekļu sākuma komplekts, kas atvieglos 2014./2015. mācību gada uzsākšanu. Dāvanas jaunajai skoliņai bija sarūpējusi arī LELAB priekšsēde, pasniedzot Latvijas karogu, ko izmantot latviešu svētku svinēšanā, un kopētāju.
Cashel skoliņa darbosies trīs reizes mēnesī – sestdienās no plkst. 11.00 līdz 15.00.

Skoliņas vadība – Ira Fjodorova, Raivo Krumholcs un Solveiga Lizinska – 20. septembrī plkst. 11.00 aicina visus bērniņus uz skolas atklāšanas dienu, kas notika Spafield Family Resource Centre, Old Road, Cashel, Co. Tipperary.
Tāpat skoliņas vadība aicina pieteikties pedagogus (pedagoģiskā izglītība nav obligāta, bet vēlama), kā arī jaunus skolniekus.

Sīkāku informāciju par Cashel skoliņu var iegūt pie:
Ira Fjodorova – mob: 0866664409;
Raivo Krumholcs – mob: 0862127267;
Solveiga Lizinska – mob: 0871627296.

Vecākiem, kuri vēlas pieteikt savus bērnus Cashel skoliņā, ir jāaizpilda IESNIEGUMS. Iesnieguma anketa vecākiem būs pieejama arī pirmajā skolas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>