Vecāku sapulce un jaunā mācību gada sākums Tullow skoliņā

Komentēt
Share
abc

Leinster Latviešu Biedrības (LELAB) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “ABC Akadēmija” uzsāk jauno 2014./2015. mācību gadu!
Mīļi aicinām esošos skoliņas bērnus ar vecākiem, kā arī jaunos skoliņas audzēkņus uz Pirmo skolas dienu!
Atklāšanas svinības notiks 21. septembrī mūsu skoliņas telpās Parish Centre, Chapel Line, Tullow, Co Carlow.

Atvainojamies par iepriekšējo kļūdaino informāciju par pirmo skolas dienu, un vēlamies uzaicināt vecākus uz skolas vecāku kopsapulci š.g. 11. septembrī plkst. 19.00 skoliņas telpās, lai iepazītos ar pedagogiem un skolas plānoto darbu nākošajam mācību gadam.

Aicinām pievienoties arī pedagogus ar pedagoģisko izglītību mūsu esošajam pasniedzēju pulciņam.

Informācijai rakstiet : leinsterlb@yahoo.ie, zvaniet : 0863729211.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>