Mācību gada sākums Droghedas skoliņā

Komentēt
Share
burtins1

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš” skolotājas Teiksma Kuzņecova, Zane Barajas un Inga Tairova uz jaunā 2014./2015. mācību gada pirmo nodarbību, kas notiks sestdien, 6. septembrī, plkst. 11.00, gaidīs jau esošos audzēkņus, kā arī jaunus skolniekus un, protams, viņu vecākus.
Visi mīļi gaidīti!

Šajā mācību gadā nodarbības Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Burtiņš” gan jaunākajai (no 3 gadu vecuma), gan vecākajai grupai (no 5 gadu vecuma – Senior Infants) notiks katru sestdienu no plkst. 11.00 līdz 12.30.
Šogad skoliņas bērniem tiks piedāvātas divas papildus aktivitātes – tautas dejas (no plkst. 10.30 līdz 11.00; no 4 gadu vecuma) un Radošā darbnīca (no plkst. 12.30 līdz 13.30; no 5 gadu vecuma).
Tāpat kā pagājušajā mācību gadā, arī šogad skoliņā darbosies “Vecāku klubs”, kuru vada Laura Priede.
Droghedas skoliņa atrodas Holy Family Community Centre telpās (baznīcas stāvlaukums, pretējā pusē baznīcai), Ballsgrove, Drogheda, Co. Louth.

Papildinformācija pa tel. num. 0857070249 (Sigita), 0879412668 (Laima), vai rakstot uz e-pasta adresi: droghedasskola@gmail.com.

Tiekamies 6. septembrī Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Burtiņš”!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>