Sporta diena Droghedas skoliņā

Komentēt
Share
IMG_4417

Šodien, 24. maijā, Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Burtiņš” notika Sporta diena, ko organizēja tēti-sportisti, skoliņas “Vecāku klubs” un skolotājas, bet ar paraugdemonstrējumiem trenera Hakki Sag vadībā uzstājās Droghedas taekwondo kluba Cosmo audzēkņi. Sporta dienā piedalījās 34 skoliņas audzēkņi.

Tā nu ir sanācis, ka tieši Droghedas skoliņas audzēkņu tēti ir paši sportiskākie! Pirms divām nedēļām, kad Dublinā notika 6. Īrijas latviešu sportistu saiets, trīs skoliņas tēti – Andis Sārs, Inarts Vītols un Armands Reņķis – saņēma apbalvojumus, ko viņiem, kā “vissportiskākajiem tētiem”, bija sarūpējis skoliņas “Vecāku klubs”. Saņemot apbalvojumus, tēti apsolīja savās, ar sportu saistītajās zināšanās dalīties ar bērniem, proti, rīkot skoliņā Sporta dienu. Domāts – darīts!
Tēti, laikam nebūdami īpaši pārliecināti par savām spējām, pēc palīdzības griezās pie skoliņas “Vecāku kluba”, un šodien – kopīgiem spēkiem – bērniem tika noorganizēta īpaši aktīva un atraktīva diena!
Jāsaka, ka šī kopīgā sadarbība sevi pilnībā attaisnoja – stafešu uzdevumi un to grūtības pakāpes bija piemeklētas atbilstoši bērnu vecumam. Jaunākajai grupai, kurā aktīvi darbojās Inarts Vītols, Armands Reņķis un Kitija Trektere, vingrinājumi bija vieglāki, bet vecākajai grupai, kuras sporta aktivitātes tiesāja Andis Sārs un Laura Priede, stafetes bija grūtākas, piemēram, skriešana ar basketbolista 50. izmēra krosenēm un lēkšana spilvendrānās. Pārējās mammas no “Vecāku kluba” pildīja “līnijtiesnešu” funkcijas.
Kad nu topošie sportisti bija gana izvingrojušies, vietu zāles centrā ieņēma bērni un jaunieši, kuriem sportā jau ir zināmi sasniegumi. Droghedas taekwondo kluba Cosmo audzēkņi skoliņas bērniem rādīja šī cīņas sporta veida paņēmienus. Viss priekšnesums tika uzņems ar aplausiem, bet ovācijas izpelnījās dēlīšu laušana ar kāju. Paraugdemonstrējumu nobeigumā treneris Hakki Sag izteica cerību, ka klubam Cosmo, kas atrodas Aston Village, Termonabbey, Droghedā un kurā jau trenējas vairāki latvieši, drīzumā pievienosies arī skoliņas audzēkņi.
Sporta diena noslēdzās ar apbalvošanu. Pateicoties skoliņas “Vecāku kluba” sarūpētajiem diplomiem, apbalvoti tika visi 34 Sporta dienas dalībnieki, bet četri vecākās grupas bērni saņēma balvas par uzvarām konkrētās disciplīnās.
Veselā miesā – vesels gars!
Liels paldies “vissportiskākajiem tētiem” un skoliņas “Vecāku klubam” par aktīvu iesaistīšanos, kā arī visiem 34 topošajiem sportistiem par piedalīšanos!
Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Burtiņš” šī mācību gada pēdējā nodarbība notiks nākamajā sestdienā, 31. maijā, kad pie bērniem ciemosies bitīte Maija. Sākums plkst. 11.00. Līdzi jāņem “groziņš”.

Plašāka bilžu galerija šeit:

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>