Droghedas skoliņa saņem kārtējos dāvinājumus

Komentēt
Share
3d789022376fa8d

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Burtiņš”, kurā šobrīd mācās 38 bērni, šajā pavasarī ir saņēmusi vairākus dāvinājumus. Priedīšu ģimene, kas dzīvo Co. Monaghan, skoliņai uzdāvināja 25 bērnu grāmatas latviešu valodā. Šis dāsnais dāvinājums ievērojami papildinās skoliņas bibliotēku.

Tāpat skoliņas bibliotēku ir papildinājusi Īrijā dzīvojošās rakstnieces Ingas Puriņas grāmata bērniem “Varavīksnes ceļš”, ko mums uzdāvināja Īrijas latviešu nacionālā padome (ĪLNP).
Savukārt audzēkņa Roberta mamma Agnese Džigune skoliņai uzdāvināja CD atskaņotāju. Arī šī dāvana lieti noderēs nodarbībās.
Pirms tam skoliņas bērni dāsnu ziedotāju dāvanas saņēma Ziemassvētkos. Kā jau vēstīts, šajā mācību gadā vecākiem par Ziemassvētku dāvanām nebija jāmaksā, jo saldumu pakas katram bērnam bija sagādājusi Droghedas uzņēmēja Ilze Zariņa, bet dāvaniņas – skolas vadītāja.

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņa “Burtiņš” izsaka vislielāko pateicību visiem, kuri šī mācību gada laikā atbalstīja skoliņu un tās audzēkņus. Lielumliels paldies!

Šajā mācību gadā Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā “Burtiņš” notiks vēl divas nodarbības – Sporta diena (24. maijā) un noslēguma pasākums kopā ar bitīti Maiju (31. maijā).

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>