Galvejas skoliņā noslēdzies mācību gads

Komentēt
Share
ga4

Ar Māmiņas dienas svinībām 18. maijā noslēdzās Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Sprīdītis” pirmais pilnais mācību gads, portālam baltic-ireland.ie pavēstīja skoliņas skolotāja Liene Kravinska. Bērni apsveica māmiņas ar pašu darinātiem adrešu vāciņiem, kuros māmiņas gaidīja pārsteigums – bērnu foto.

Ziedi tika gan māmiņām, gan bērniem.
Katrs bērns par sekmīgi aizvadīto mācību gadu saņēma Sprīdīša apliecību, kā arī kompānijas “Nice Place” (Latvija) dāvātos magnētiņus “Alfabēts” un “Mazā dārzniece”. Māmiņām tika sniegts sirsnīgs svētku koncerts, kam sekoja svētku mielasts ar astoņām tortēm un vienu svecīti. Žēl, ka uz svētkiem nebija atlidojis Karlsons!

Šķiroties norunājām tikties atkal septembrī – šajā pašā vietā.
Sakām lielu paldies vecākiem par mīļiem un gudriem bērniem! Paldies Latvijas kompānijai “Nice Place” par dāvaniņām bērniem un skolotājām! Paldies vējam, kas izdzenāja lietus mākoņus un dāvāja mums saulainu svētku dienu!

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>