Korkas skoliņa “Grāmatputns” rīko sporta dienu

Komentēt
Share
logo_2

Šo svētdien, 30. martā Korkā risināsies draudzības spēle Latvija – Īrija basketbolā pieaugušajiem un stafešu sacensības bērniem. Sporta diena notiks Ballyphehane Community Center skaistajā sporta zalē (tas ir netālu no skoliņas, augšup kalnā aiz Aldi veikala), Tory Top Road, Ballyphehane, Co. Cork no plkst. 14.00- 17.00.
Sporta diena tiek veltīta «Rīgai – 2014» – Eiropas kultūras galvaspilsētai.

Laipni gaidīti līdzjutēji un mazi un lieli spēļu dalībnieki.
Būs sīva cīņa starp latviešu un īru basketbola komandu. Būs diplomi un medaļas. Būs Latviešu tautas mākslas suvenīru izstāde, kurā piedalīties ir aicināts katrs. Būs pašu cepti gardumi, tēja, kafija.
Dalībnieki varēs skatīt arī jaunākos video materiālus par Rīgu – 2014.

Kā manījāt virsrakstā Korkas skoliņai nu ir savs nosaukums un logo. Par tiem balsoja liels skaits tagadējo un arī bijušo skolēnu ģimeņu. Sīvākā balsu cīņa izvērtās starp variantiem “Grāmatligzda” un “Grāmatputns”. Ar vienas balss pārsvaru uzvarēja “Grāmatputns”. Paldies visiem, kuri piedalījās! Bija patīkami atkal tikties on-line.
Svētdien būs iespēja tikties arī klātienē mūsu īpašajā Sporta dienā «Rīgai – 2014», kuras rīkošanas ideja pieder skolotājai Margaritai un viņas vīram Kasparam Pērkonam.
Atbalstīsim mūsējos!

Šo ceturtdien skoliņā T- kreklu apdruka ar logo «Rīga – 2014». Līdzi jāņem savs vienkrāsains T-krekls (karstspiede).

Skolotāja Anita Litauniece
mob.tel. 0874178231

Skolas logo autore – māksliniece, grāmatu ilustratore Irēna Lūse (Latvija).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>