Sv. Patrika dienas gājiens Charleville

Komentēt
Share
IMG_7465

17. martā kopīgā Patrikdienas gājienā apvienojās Charlevilles latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” bērni, Limerikas bērnu deju kolektīva “Taurenītis” dalībnieki un bērnu vecāki, kā arī Limerikas deju kopa “Nemiers”, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Charleville skoliņas skolotāja Daina Konstantinova-Škurova.

Skoliņa bija aicināta piedalīties gājienā, bet ņemot vērā, ka lielākā daļa skoliņas bērnu dejo, radās doma iet kopīgā gājienā.
Solītā lietus vietā bija jauks laiks, kas ļoti priecēja gājiena dalībniekus, gan bērni, gan pieaugušie juta prieku un gadarījumu par šo kopīgo pasākumu. Paldies gribas teikt Beatrisei Leikučai par gājiena organizēšanu, paldies bērniem un vecākiem, kuri atbrauca no Limerikas, lai piedalītos gājienā.
Bija patiess prieks, ka mēs esam tik jauks kolektīvs un kopā varam izdarīt daudz. Ik pa brīdim, ejot gājienā, sirdi pārpildīja prieks un lepnums, ka mēs varam tik mazā pilsētiņā pārstāvēt mūsu Latviju. Mēs protam iepriecināt sevi ar padarītu darbu un parādīt sevi citiem. Gan deju kopa “Nemiers”, gan “Taurenītis” uzstājās, ar ko iepriecināja skatītājus un saņēma aplausus un pateicības vārdus.

FOTO: Anita Bramane un Magda Vītola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>