Mayo skoliņas audzēknis K.Balodis – LVA konkursa laureāts

Komentēt
Share
unnamed

Nule tapuši zināmi Latviešu valodas aģentūras (LVA) rīkotā radošo darbu (likteņstāsti, esejas, dzejoļi, zīmējumi) konkursa “Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā” labāko darbu autori. Kopumā LVA saņēma 419 darbus no Latvijas skolām un latviešu skoliņām pasaulē, no kuriem žūrijas komisija izvēlējās 35 labākos.

Labāko darbu autoru vidū ir arī viens Īrijas pārstāvis – Mayo Latviešu atbalsta grupas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas skolnieks Kristaps Balodis (attēlā pa labi), kura darbs tika vērtēts 5.–9. klašu grupā, liecina LVA mājas lapā pieejamā informācija.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Dzimtās valodas dienas pasākumā, kas rīt, 21. februārī, notiks Rīgas Latviešu biedrības namā.

Latviešu valodas aģentūra radošo darbu konkursa labākos darbus apkopos un izdos krājumu “Dzimtas stāsti. Ar saknēm Latvijā”.

FOTO: no Baložu ģimenes arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>