Pēdējais laiks aizpildīt Bērnu žūrijas vērtējuma anketas

Komentēt
Share
IMG_1130

Bērnu un jauniešu žūrijas 2013 lasīšanas un vērtēšanas laiks strauji tuvojas noslēgumam – grāmatas var lasīt un vērtēt vēl divas nedēļas – līdz 7. februārim, dara zināmu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre Ilze Čilipāne.
Kā jau ziņots, šogad vērtēšanas anketas ir jāaizpilda elektroniski.

Ilze Čilipāne lūdz pasteidzināt lasītājus un aktīvāk aizpildīt vērtējuma anketas!
Kad bērns ir iepazinies ar vismaz trim grāmatām no Bērnu un jauniešu žūrijas 2013, viņš aizpilda elektronisko anketu, ko var atrast šādā adresē – www.petijums.lv.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>