2013. gads – Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis”

Komentēt
Share
IMG_7338

Un atkal viens gads paskrējis vēja spārniem! Atskatoties uz to, daudz laba var teikt Limerikas bērnu deju kolektīva “Taurenītis” vadītāja Anita Šuplinska. Mazo un ne tik mazo dejotāju skaits jau mērāms vairākos desmitos, dejots daudzos koncertos, kā arī notiek gatavošanās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kas notiks 2015. gadā.

Par to visu sīkāk portālam baltic-ireland.ie stāsta Limerikas bērnu TDK “Taurenītis” vadītāja Anita Šuplinska:
“Atskatoties uz 2013. gadu, jāsaka, ka bērnu deju kolektīvs “Taurenītis” ir krietni paplašinājies, nu jau esam trīs stabili sastāvi vecuma grupās no 3 līdz 5 gadiem, no 6 līdz 10 gadiem un no 11 līdz 15 gadiem. Izmaiņas notikušas arī nodarbībās, tagad katra grupa mēģina divas reizes nedēļā pa stundai.
Šogad pirmais lielais pasākums, kur “Taurenītis” parādīja sevi 15 minūšu garā programmā, bija 26. janvārī, Temple Bar TradFest. Savukārt 27. februārī piedalījāmies labdarības pasākumā bērniem ar īpašām vajadzībām, koncerts notika Absolute Hotel, Limerick. 31. martā kopā ar Limerikas Bērnu un jauniešu centru svinējām Lieldienas brīvā dabā. Pēc mēneša, 4. un 5. maijā piedalījāmies Latvijas kultūras dienās Dublinā, bet 1. jūnijā uzstājāmies Limerikas Bērnu un jauniešu centra izlaidumā. Pirms došanās vasaras brīvlaikā, 9. jūnijā, kā jau katru gadu, dejojām Enniskortijas Street Rhythms and Dance Festival.
Pēc vasaras pauzes atsākām deju mēģinājumus un jau 13. septembrī piedalījāmies Limerikas International Street Festival, kur skatītāji uz ielām mūs sagaidīja ar skaļiem aplausiem – īru publikai mēs patikām! Turpinājām cītīgi strādāt un gatavojāmies bērnu talantu konkursam “Protu? Protu!”, kas notika 26. oktobrī. Šajā konkursā savās vecuma grupās ieguvām galvenās balvas!
Tā kā ne tik drīz, bet tomēr tuvojas 2015. gads, kad Rīgā notiks bērnu deju un dziesmu svētki, arī mēs jau visu novembra mēnesi veltījām jaunā repertuāra apguvei. Šajā sakarā bijām pieaicinājuši divas deju pasniedzējas no Rīgas.
Un tā, pavisam nemanot, klāt jau Ziemassvētki, kad, kā katru gadu, dāvājam prieku veco laužu pansionātu iemītniekiem. Šogad dejojām divos pansionātos, kur dāvājām ne tikai deju, bet arī paštaisītas apsveikumu kartiņas. Noslēgsies šis gads 21. decembrī, kad “Taurenītis” ar jautru uzvedumu svinēs Ziemassvētkus.
Nākošā gadā mums ir daudz plānu, tuvākais un pirmais, kas notiks pēc Jaunā gada, būs “Taurenīša” divu gadu dzimšanas dienas ballīte, kā arī jau janvārī dosimies uz Dublinu, kur atkal piedalīsimies Temple Bar TradFest pasākumos.

Priecīgus Jums visiem Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno Gadu!”

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>