Ziemassvētku svinības LBĪ Mūzikas studijā-skolā „Mazais Letiņš”

Komentēt
Share
IMG_1422

Svētdienā 15. decembrī Dublinā patiesi prieki bija Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) mūzikas studijas-skolas „Mazais Letiņš” audzēkņiem. Un, protams, ja prieks ir bērniem, tad gandarīti un iepriecināti ir arī vecāki un pedagogi. Tikai visu kopīgs darbs, laika un radošu ideju ieguldījums rezultātā aizved pie svētku baudīšanas un prieka!

Skoliņas durvis svētdienā vērās jau agrā pēcpusdienā, kur skolotājas un daži īpaši atsaucīgi vecāki skolas sarīkojumu zāli pārvērta no ikdienišķā izskata par apsnigušu pasaku ciemu. Un drīz vien jau tajā pa vienam vien saradās raibu raibā „kompānija”- dziedošās un allaž ļoti atraktīvās Muzikālās studijas „Mazais Letiņš” audzēkņi. Jāpiebilst, ka vairāki bērni darbojas vairākās Latviešu Biedrības Īrijā aktivitātēs – ir gan skolas, gan „Mazā Letiņa”, gan arī Dublinas deju kopas dalībnieki, tā kā pienākumu un laika sadale ir ļoti jāsaplāno, lai visur paspētu laikā.
„Mazā Letiņa” bērnus jau pirmajās pasākuma minūtēs, tūliņ pēc viņu vadītājas un skolotājas Ingunas Grietiņas sirsnīgās uzrunas un pēc tam kopīgi radītajām sniega vēja šalkām, pārsteidza pa ārdurvīm ienākušais Ziemassvētku vecītis. Šis Vecītis laikam bija mācījies kādos īpašos „vecīšu” kursos, jo visus, gan mazos, gan lielos uzreiz „paņēma” ar savu jautrību, asprātību, rotaļu soli un vizināšanu savās improvizētajās Ziemassvētku kamanās.
Visi bija tā iekarsuši, ka gandrīz vai aizmirsa par dāvanām, kuras pacietīgi gaidīja zem svētku eglītes, bet, protams, arī tās Vecītis bija atnesis un izdalīja visiem, kam tās pienācās! Un dāvanas, neapšaubāmi, bija godam nopelnītas, visa iepriekšēja gada garumā centīgi un raženi strādājot. Vēlreiz tik gribas pateikt paldies visiem, visiem, kas ir strādājuši un gādājuši, lai būtu šie svētki. Tie ir gan skolotāji, gan bērnu vecāki. Paldies pašiem audzēkņiem par neatlaidību un centību! Lai svētīgs un ražens visiem Jaunais 2014. gads!

Ilze Barkus
LBĪ mūzikas studijas – skolas„Mazā Letiņa” vecāku padomes locekle, audzēkņu Pētera un Elizabetes māmiņa

LBĪ mūzikas studijas skolas “Mazais letiņš” darbību atbalsta Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde” sadarbībā ar Eiropas Latviešu apvienību.

FOTO: no “Mazā Letiņa” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>