Kraukšķītis un “Ziemas pasaka” Dublinas skoliņā “Saulgriezīte”

Komentēt
Share
saulgr1

15. decembra pēcpusdienā Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) nedēļas nogales skolas “Saulgriezīte” audzēkņi bija ielūguši savas ģimenes un draugus, lai kopīgi ieskandinātu Ziemassvētkus ar Kraukšķīti, izrādot “Ziemas pasaku”, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skoliņas skolotāja Santa Eglīte.

Uzveduma scenāriju pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem veidoja skolotāja Sarmīte Poikāne. Skolotājas Ilze Barkus, Inese Brila, Egija Fersta, Evita Zilgme un Santa Eglīte ar lielu entuziasmu strādāja savu skolēnu sagatavošanā izrādei.
Pasākumā piedalījās arī pieaugušo latviešu valodas grupas studenti, kas skatītājus pārsteidza ar pirmajā semestrī apgūtajām zināšanām.
Kraukšķītim ziemas ceļojumā piebiedrojās dažādi meža iemītnieki, par kuru fantastiskajām maskām bija parūpējušies vecāki. Decembra nodarbībās cītīgi darbojās ne tikai bērni, kas veidoja Ziemassvētku eglītes rotājumus. Arī vecāki palīdzēja ar skatuves dekorāciju veidošanu.
Pasākuma beigās visi varēja cienāties ar skolotāju sagādātajām tradicionālajām Ziemassvētku uzkodām un piparkūkām, ko bērni, ievērojot skolas Ziemassvētku tradīciju, bija sacepuši iepriekšējā nodarbībā.

“Saulgriezītes” skolotājas novēl visām ģimenēm un skolas atbalstītājiem priecīgus Ziemassvētkus un jaunus piedzīvojumus 2014. gadā!
Nodarbības tiks atsāktas 12. janvārī.

FOTO: Lauris Karpovs- Ziemelis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>