“Taurenītis” piedalās labdarības koncertos

Komentēt
Share
16

Gribas, lai baltā pasaulē
Balti sniegi snieg.
Un uz baltiem lielceļiem
Balti cilvēki iet. Un lai baltos cilvēkos
Baltas domas dzimst,
Un lai baltās darbdienās
Balti svētki ir.

(I. Ziedonis)

Limerikas bērnu deju kolektīvs “Taurenītis”, kuru vada pasniedzēja Anita Šuplinska, otro gadu pēc kārtas piedalās labdarības koncertos un sniedz savus priekšnesumus veco ļaužu pansiontos Īrijā, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Daina Kanstantinova-Škurova. Šī sirds degsme un labestība ir svarīga ne tikai šiem cilvēkiem, bet arī pašiem bērniem, vecākiem un skolotājiem.

Šogad apmeklējām Bruree Nursing Home, šajā namā mēs bijām ļoti gaidīti, jo te ciemojāmies jau otro reizi un šogad kopā ar mums devās arī deju kopa “Nemiers” no Limerikas. Gaidīt viesi bijām arī Lakes Nursing Home Killaloe. Bērniem tas nebija kārtējais koncerts, jo bērni šajos apmeklējumos atstāja daļiņu sevis, bērni kopā ar vecākiem bija sagatavojuši apsveikumus, zīmējumus un dāvināja katram pansionāta iemītniekam.
Braucot mājās, katram bija sajūta, ka padarīts labs darbiņš, sniegts neviltots smaids, glāsts, pateikts labs vārds. Pansionta iemītnieki bija priecīgi un neslēpa savu cerību mūs atkal satikt.
Šajā gaišajā pārdomu laikā gribas novēlēt katram, esiet līdzcietīgi, dāvājat kaut nelielu daļiņu sava laika tiem, kas pēc jums ilgojas, atrodat laiku izdarīt kaut ko labu, piedodiet viens otram un tad ar gaišām domām un ticību visa labajam varēsim sagaidīt Ziemassvētkus un iesoļot Jaunajā gadā.

FOTO: no deju kolektīva “Taurenītis” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>