Svētku koncerts Newry

Komentēt
Share
P1180405

Newry Latviešu skoliņā 16. novembrī par godu Latvijas 95. dzimšanas dienai notika koncerts “Man viņa ir visskaistākā”, portālam baltic-ireland.ie darīja zināmu skolotāja Agnese Šerbuka.
Skoliņas zāle tika skaisti izdekorēta ar pašgatavotām karodziņu virtenēm, auseklīšiem un pašu galveno Latvijas karogu.

Koncertu atklājām ar Latvijas Valsts prezidenta A.Bērziņa uzrunu un nodziedājām Latvijas valsts himnu.
Koncertā uzstājās skoliņas dalībnieki ar veltījumu dzejolīšiem dzimtenei, dziesmām un kopīgām rotaļām. Mūsu bērni saņēma lieliskas balvas un īpaši skaistus Atzinības rakstus no Latvijas Nacionālās Padomes Lielbritānijā par iegūto 1. vietu latviešu tautas svētku tēlu atveidošanā – Rasai Šerbukai, 2. vietu latviešu tautas rakstu izveidošanā – Kristijai Sunākslei un 3. vietu latviešu tautas rakstu izveidošanā – Robertam Šerbukam.
Koncertā izskanēja ļoti daudz pazīstamu un izcilu latviešu dziesmu. Pieminot dzimteni un sveicot mūsu mīļo zemi Latviju, kopā sadziedājās tautieši no dažādām Ziemeļīrijas pilsētām – Newry, Portadown, Belfāstas un Downpatrick. Noslēgumā tika pasniegta pārsteidzoša svētku torte ar 95 gadu atzīmi, par kuru milzīgs un mīļš paldies Gabrielas mammītei Evitai!

Pateicība ikvienam, kas no sirds rūpējās, lai svētku koncerts izdotos!!!

Latvija, Latvija, mūsu mīļā zemīte,
Dziedam Tev šo dziesmu mēs no sirds.
Latvija, Latvija, vēlamies, lai mūžīgi
Tava gaisma mūsu sirdīs mirdz.”

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>