Skoliņu skolotāji un sabiedriskie darbinieki saņems IZM Atzinības rakstus

Komentēt
Share
IMG_7724

Katru gadu, atzīmējot Latvijas proklamēšanas gadadienu, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ar Atzinības rakstiem apbalvo labākos skolotājus un sabiedriskos darbiniekus. Arī šis gads nav izņēmums. Portāla baltic-ireland.ie rīcībā esošā informācija liecina, ka šogad tiks apbalvoti 24 izglītības darbinieki, kuri dzīvo un strādā Īrijā un Ziemeļīrijā.

Ar IZM Atzinības rakstiem tiks apbalvoti:

* Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas „Burtiņš” skolotājas Teiksma Kuzņecova un Inga Tairova, Charleville latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Pūcīte” skolotāja Daina Konstantinova-Škurova, Portlaoise latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Sauleszaķēns” skolotājas Inita Danne, Inta Dreimane-Riekstiņa, Kristīne Nordena-Lynch, Laura Didze, Inese Kleina, Longfordas latviešu skolu „Vinnijpūks” un „Tīģeris-Rū” vadītāja un skolotāja Olita Lagzdiņa, Dublinas mūzikas studijas-skolas „Mazais letiņš” skolotāja Zane Lamberte, Navanas Latviešu skolas un jauniešu apvienības skolotāja Marita Levica, Latviešu Biedrības Īrijā latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas „Saulgriezīte” skolotāja Inese Briļa, Mayo Latviešu atbalsta grupas skoliņas skolotāja Inese Dreimane, Newry Latviešu bērnu un jauniešu centra skolotāja Vineta Makšus, kā arī Limerikas Bērnu un jauniešu centra skolotājas Paulīna Maure un Maija Ludzīte.
Skolotājas saņems IZM Atzinības rakstus par izcilu pedagoģisko darbu un nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā diasporā.

* Savukārt IZM Atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu latviskās izglītības veicināšanā diasporā saņems Navanas Latviešu skolas un jauniešu apvienības pārzine Inga Zvirgzdiņa, Dublinas Bērnu deju kolektīva skolotājas Solveiga Slaidiņa un Digna Miščenko, Limerikas bērnu tautas deju kolektīva „Taurenītis” dibinātāja un vadītāja Anita Šuplinska, „3×3 ģimeņu saieta Īrijā” vadītāja Inguna Mieze, Latviešu Biedrības Īrijā pasākumu nodaļas vadītāja, „3×3 ģimeņu saieta Īrijā” koordinatore Baiba Kalniņa, laikraksta „Īrijas Vēstis” žurnāliste, publikāciju par latviešu nedēļas nogales skolām Īrijā veidotāja Ieva Rubule un www.skola.baltic-ireland.ie izveidotāja un redaktore Laima Ozola.

Portāls baltic-ireland.ie sveic visas laureātes un novēl arī turpmāk tik pat auglīgi strādāt izglītības lauciņā!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>