Galvejas skoliņai – pašai savs karogs!

Komentēt
Share
P1140505

Šajā svētdienā Galvejas Sprīdīši saņēma dāvanu – skoliņas karogu, ko bija pagatavojusi Elīzas vecmāmiņa – skolotāja Marianna, kura palīdzēja arī vadīt šo nodarbību, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Sprīdītis” skolotāja Liene Kravinska. Šīs nodarbības tēma bija “Ezītis rudenī”.

Bērni noklausījās un noskatījās Sutējeva pasaku “Ābols”, veidoja no plastilīna ābolu un ezīti, uzaplicēja paliktni – ābolu. Kamēr lielie bērni darbojās ar darba lapām, mazie bērni aplūkoja grāmatu “Ežuks brauc ar auto”, veica vingrinājumus skaņu izrunā un dziedāja dziesmiņas. Noslēgumā visi cienājās ar ežuka sarūpēto cienastu – āboliem.

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>