Dublinas bērnu deju kopa dodas koncertēt uz Londonu

Komentēt
Share
1385221_10201413851561204_1589369985_n

Lai arī mēģinājumi tik tikko atsākušies, Dublinas mazajiem dejotājiem ir darba pilnas rokas un kājas, jo jau 19. oktobrī paredzēta viņu pirmā uzstāšanās ārzemēs, šoreiz Londonā, portālam baltic-ireland.ie darīja zināmu Dublinas bērnu deju kolektīva, kura vadītājas ir Solveiga Slaidiņa un Digna Miščenko, vecāku padomes pārstāve Baiba Kalniņa.

19. oktobrī plkst. 19.00, St. Columbas Church, Pont Street, London, SW1X0BD, Londonas Tautas deju kopa „Londona Dejo” rīko Deju Festivālu, kurā piedalīsies TDA „Liesma” no Latvijas, Jauniešu deju kolektīvs „Salenieki” un Dublinas bērnu deju kopa.
Mazie dejotāji jau kopš septembra ir cītīgi apmeklējuši mēģinājumus un gatavojušies braucienam. Koncertam sagatavotas divas dejas – „Čību, čābu!” un „Kāda kuram dziesma!”
Lai uzturēšanos Londonā padarītu jautrāku, bērniem ieplānotas arī ekskursijas pa Londonas muzejiem un kaimiņsalas galvaspilsētas ievērojamākajām vietām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>