Miķeļdiena Galvejas skoliņā!

Komentēt
Share
DSCN2715

Svētdien, 29. septembrī, mēs, Galvejas “Sprīdīši”, svinējām Miķeļdienu. Pie mums uz svētkiem bija sabraukuši ciemiņi : burkānu vīriņš, kāpostu aitiņas, kastaņu cilvēciņi, bumbieru ezis ar vīnogu adatām, baklažānu zebra, kartupeļu vīriņi, kabaču un kastaņu tārpiņi, kastaņu gotiņas. Par šiem ciemiņiem bija parūpējušies bērni un viņu vecāki. Savukārt, rudentiņš, bagāts vīrs, savā grozā bija atnesis dažādas rudens veltes.

Svētku diena izvērtās rosīga:
-Mēs minējām mīklas;
-Iepazināmies ar dārzeņu formu, krāsu un lielumu;
-Uzzinājām, kur dzīvo jumītis;
-Iepazināmies ar Miķeļdienas ticējumiem;
-Dramatizējām pasaku Ķirbis (Rācenis);
-Mācījāmies deju “Tūdaliņ, tagadiņ”;
-Gājām rotaļā Karstais kartupelis;
-Pagatavojām Miķeļdienas vainadziņu.
Un, visbeidzot, -katram kā veselības, labklājības, pārticības un auglības vairošanas simbols- tika pasniegta dāvaniņa- Jumja zīme, kuru bija pagatavojuši Elīzas vecāki.

Liene Kravinska

FOTO: no skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>