Eiropas Valodu dienas ietvaros tīsim 500 metrus garu „Valodas kamoliņu”!

Komentēt
Share
Latviesu_valodas_agentura

Katru gadu 26. septembrī Eiropas Savienības dalībvalstis atzīmē Eiropas Valodu dienu, kad tiek pievērsta īpaša uzmanība Eiropas valodām, valodu daudzveidībai un to apguvei. Latviešu valodas aģentūra jau devīto gadu organizē Eiropas Valodu dienas pasākumus. Šogad plānota plaša pasākumu programma visā Latvijā, sākot no 20. septembra līdz 18. novembrim.

Lai popularizētu Eiropas Valodu dienu skolēniem, pirmo reizi tiek organizēts mobilais ceļojums „Valodas kamoliņš”, kura laikā skolēni piedalīsies valodas spēlēs un konkursos, kā arī ierakstīs savu novēlējumu latviešu valodai 500 m garajā Valodas kamoliņā. Valodas kamoliņš ar bērnu vēlējumiem 26. septembrī tiks nodots glabāšanā LNB Bērnu literatūras centram.
Aicinām visus ārpus Latvijas dzīvojošos bērnus un viņu vecākus sūtīt savus novēlējumus latviešu valodai uz e pastu skola@baltic-ireland.ie un tie tiks ierakstīti Valodas kamoliņā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>