Galvejas skoliņā sācies jaunais mācību gads

Komentēt
Share
skola15.09-1

Pagājušās nedēļas nogalē, 15. septembrī, uz savu pirmo jaunā mācību gada nodarbību kopā sanāca Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Sprīdītis” audzēkņi, viņu vecāki un skolotājas. Galvejas skoliņas nodarbības šogad notiek Galway Educate Together National School, Thomas Hynes Road, Newcastle, Galway.

Par pirmo jaunā mācību gada nodarbību portālam baltic-ireland.ie stāsta Galvejas skoliņas skolotāja Liene Kravinska:

“”Mini, mini mīkliņu,
Mazo bērniņu:
Bij` manai māmiņai
Zelta kamolītis…”

Ar šo Raiņa dzejoli – mīklu iesākām mūsu jaunā mācību gada pirmo kopā sanākšanu. Kad mīkla tika atrisināta un atbilde rasta, ka “saule ir tas kamolītis”, mūsu saulainā nodarbība varēja sākties. Kādas bija mūsu aktivitātes?
Mēs ritinājām mūsu “saules” kamoliņu no rokas rokā, un tas bērns, kura rokās bija kamoliņš, risināja atmiņu stāstījumu par pagājušās vasaras svarīgākajiem notikumiem.
Atcerējāmies iepriekš mācītās dziesmas un rotaļas, kā arī mācījāmies jaunas rotaļas. Arī lielajiem zēniem bija veicams savs darbiņš: viņi risināja uzdevumus latviešu valodas mācībā. Un, visbeidzot, mēs pagatavojām saulītes, kuras mūs sildīs lietainajās un tumšajās rudens dienās.

Saulainu rudeni un visu jauno mācību gadu Jums novēl Galvejas “Sprīdīši”!

P. S. Nākamā tikšanās reize būs 29. septembrī plkst. 12.00, kad mēs svinēsim Miķeļdienu.”

Papildinformācija pa tālruņiem – 0877944871 (Liene) vai 0863401744 (Anda).

FOTO: no Galvejas skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>