Bērnu grāmata „Ciemojamies Ministru kabinetā” pieejama arī elektroniski

Komentēt
Share
IMG_0225

Otrdien, 3. septembrī, ministri kopā ar Ādažu mākslas un mūzikas skolas bērniem atklāja grāmatu „Ciemojamies Ministru kabinetā”, vēstī Valsts kanceleja. Grāmata, kurā tiek stāstīts par Latvijas simboliem un valsts pārvaldību, tapusi sadarbībā ar skolēniem, pedagogiem un iestāžu ekspertiem.

Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane klātesošajiem uzsvēra, ka „Mūsu Latvija būs tik stipra, cik stipri būs tās cilvēki! Mūsu bērni ir tie, kas veidos mūsu Latviju un nesīs demokrātiskas un neatkarīgas valsts vērtības!”. E.Dreimane pateicās par ieguldījumu materiāla tapšanā izglītības ekspertiem, NVO, pedagogiem un bērniem un minēja, ka darbs tiks turpināts, izstrādājot arī datorspēli pamatskolas un vidusskolas skolēniem.

Savukārt Labklājības ministre Ilze Viņķele izteica cerību, ka kāds no klātesošajiem bērniem pēc vairākiem gadiem stāvēs tagadējo ministru vietā un būs zinošāks un drošāks. Tāpat ministre priecājās, ka bērni ir devuši svarīgu ieguldījumu grāmatiņas tapšanā. „Jūs esat palīdzējuši mums izstāstīt vienkāršā valodā stāstu par Ministru kabinetu un to, ko te dara ikdienā!”, tā I.Viņķele.

Izglītojošais materiāls veidots vienkāršā valodā ar krāsainām ilustrācijām, kuras veidojuši bērni no Ādažu mākslas un mūzikas skolas. Jauno mākslinieku oriģinālzīmējumus var redzēt unikālā izstādē Ministru kabinetā, kas būs apskatāma līdz 30.septembrim.

Grāmatu „Ciemojamies Ministru kabinetā” izstrādāja Valsts kanceleja sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Ādažu mākslas un mūzikas skolu, privāto bērnudārzu “Pasaku valstība”, Ādažu pirmsskolas izglītības iestādi, mākslinieku Aldi Rocēnu un Latvijas Bērnu forumu.

Valsts kancelejas īstenotās programmas mērķis ir sekmēt iekļaujošas un saliedētas sabiedrības veidošanos, kā arī stiprināt valstiskuma apziņu un nacionālo identitāti Latvijā. Projekts tiks pilnveidots un attīstīts. Kopā iecerēts izveidot 3 grāmatas, arī pamatskolas un vidusskolas skolēniem.

Grāmatas „Ciemojamies Ministru kabinetā” elektroniskā versija.

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>