Jaunas iespējas latviešu valodas apguvē gan bērniem, gan pieaugušajiem

Komentēt
Share
Bradforda 037

Latviešu valodas aģentūra (LVA) mājaslapā www.valoda.lv ir izveidojusi mūsdienīgu latviešu valodas apguves vietni „Māci un mācies latviešu valodu” un organizē konkursu pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem „Atrodi burtus” ar planšetdatoru galvenajā balvā!

Sekmīga latviešu valodas apguve ir būtiska sabiedrības saliedētības sastāvdaļa un tās attīstību veicinošs faktors. Lai sekmētu latviešu valodas apguves pieejamību, Latviešu valodas aģentūra ir izveidojusi jaunu, mūsdienīgu latviešu valodas apguves vietni „Māci un mācies latviešu valodu”.

Kā uzsver LVA Izglītības daļas vadītāja Dace Dalbiņa (attēlā): „Jāsaprot, ka to cilvēku, kuri apgūst latviešu valodu, vajadzības kļūst aizvien daudzveidīgākas. Latviešu valodu vēlas apgūt gan imigranti, kas nesen iebraukuši no trešās pasaules valstīm, gan latviešu diasporas bērni ārvalstīs, gan ārzemju studenti un speciālisti. Protams, valsts valodas prasmes līmeni paaugstina arī Latvijas iedzīvotāji, kuriem tā vajadzīga profesionālo pienākumu veikšanai. Mainās arī valodas apguves paradumi: aizvien vairāk jaunu cilvēku gatavi lietot interneta resursus. Tāpēc LVA mājaslapā www.valoda.lv izveidotajā sadaļā „Māci un mācies latviešu valodu” ir iespēja mūsdienīgi apgūt latviešu valodu internetā.”

Jaunā valodas apguves vietne veidota, mācoties no labākajiem valodu apguves portāliem Eiropā, apvienojot gan valodas apguves kursus, gan pašpārbaudes uzdevumus, gan vārdnīcas, spēles, interaktīvus mācību materiālus. Speciāla sadaļa valodas apguves vietnē izstrādāta arī pedagogiem.

Konkurss „Atrodi burtus”

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>