Šogad Bērnu žūrijas vērtēšanas anketas jāaizpilda elektroniski

Komentēt
Share
IMG_1130

Tā kā šogad Bērnu un jauniešu žūrijai ir nākušas klāt jaunas diasporas skoliņas ārpus Latvijas, Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre Ilze Čilipāne atgādina galvenos programmas pamatprincipus:

* galvenais mērķis ir iepazīstināt bērnus ar jaunākajām Latvijā iznākušajām grāmatām un veicināt interesi par lasīšanu;
* apzināmies, ka bērni, kas lasa Bērnu un jauniešu žūrijā ārpus Latvijas runā vairākās valodās un latviešu valoda tiem ne vienmēr ir kā pirmā valoda tādēļ, bērni var lasīt tik grāmatiņas cik atļauj viņu valodas prasmes un neturēties pie vienas vecumgrupas (bērns var droši lasīt jaunākai vecumgrupai paredzētas grāmatas);
* kad bērns ir iepazinies ar vismaz trim grāmatām no Bērnu un jauniešu žūrijas 2013, tas aizpilda elektronisko anketu, ko var atrast šādā adresē – www.petijums.lv;
* lasīt un vērtēt grāmatas var līdz 2014.gada janvārim;
* kad bērns ir aizpildījis elektronisko anketu, kā pateicību tam var uzdāvināt balviņu – Bērnu un jauniešu žūrijas aprocīti vai grāmatzīmi;
* ja ir iespēja – kopīgi to nosvinēt!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>