Diasporas skolotāju kursi Cēsu pusē

Komentēt
Share
IMG_8589

No 9. līdz 11. jūlijam Cēsu pusē, viesu namā “Bille” notiks diasporas skolotāju metodikas kursi, kurus sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), Pasaules brīvo latviešu apvienību (PBLA) un Eiropas latviešu apvienību (ELA) rīko Latviešu valodas aģentūra (LVA).
Kursos piedalīsies 50 diasporas skolotāji no visas pasaules, t.sk. seši – no Īrijas.

Diasporas skolotājiem LVA ir sagatavojusi plašu programmu, kurā būs gan izglītojoši, gan atpūtas pasākumi.
Tā, piemēram, skolotāji uzzinās, kas ir latviskā pašapziņa, noklausīsies lekciju par bērnu psiholoģiskajām vecumposmu īpatnībām, noskatīsies latviešu valodas apguvei izstrādātās datorprogrammas prezentāciju un, kā jau ierasts – piedalīsies darba grupās.
Skolotāji ņems dalību arī radošās meistarklasēs Cēsu pilī, kur uzzinās, kā tapa senās rotas un kā jācep maize.
Pirmās kursu dienas vakarā skolotājiem paredzēts dziesmu vakars kopā ar grupu “Dzelzs vilks”.
Ar atklāšanas runām kursos uzstāsies Jānis Valdmanis (LVA), Daina Grosa (PBLA), Māris Pūlis (ELA, LNPL).

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>