Droghedas skoliņas audzēkņi pateicas saviem labvēļiem

Komentēt
Share
IMG_9301

Droghedas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas audzēkņi šī mācību gada priekšpēdējā nodarbībā, kas notika 18. maijā, pašu rociņām izgatavoja kartiņas, kuras nu jau ir nosūtītas visiem tiem, kuri visdažādākajos veidos ir snieguši atbalstu.
Kā izrādās, Droghedas skoliņu šajā mācību gadā ir atbalstījušas 10 organizācijas.

Kartiņas, kurās Droghedas skoliņas audzēkņi izsaka pateicību, pa pastu saņems Latvijas vēstniecības Dublinā un Londonā, Latviešu nacionālā padome Lielbritānijā (LNPL) un personīgi Māris Pūlis, Latviešu valodas aģentūra (LVA), kompānija MoneyGram un personīgi Dace Gaile, Latviešu kultūras fonds Īrijā (LKFĪ), Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centrs un personīgi Ilze Čilipāne, Eiropas latviešu apvienība (ELA), Pasaules brīvo latviešu apvienība (PBLA) un personīgi Daina Grosa, kā arī Latvijas Kara muzejs.

Droghedas skoliņas audzēkņi un skolotājas Inga Tairova un Teiksma Kuzņecova, kā arī skolotāju palīdze Sigita Ekuse visiem saviem labvēļiem saka lielu jo lielu paldies par sagādātajiem mācību materiāliem!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>