Māmiņdienas svētku koncerts Portlaoise skoliņā

Komentēt
Share
Mamindiena___Sauleszakena___12_52

Māmiņ, mīļo māmiķīti
Nāc un paskaties tu ar
Dārzā pirmo vijolīti
Uzplaukušu redzēt var.
Ar šo Rūdolfa Blaumaņa dzejoli 12. maijā Portlaoise latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņā sākās Māmiņdienas pasākums – svētku koncerts “Māmiņ, šodien tava diena!”, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja skolotāja Inita Danne.

Pirmie zālē ienāca –bizmārītes- jaunākie skoliņas bērni ar savu skolotāju Kristīni, tad putniņi- vidējās grupiņas bērni ar skolotāju Inesi, pēc tam sekoja Zelta zivtiņa , Sniegpulkstenīte, Taurenīši, Pienene, Tulpe, Saulītes un Bite – lielakie skolas bērni un viņu skolotāja Inta. Puķes izkārtojās noteiktā kārtībā. Mīļajām māmiņām vidējās un vecākās grupiņas bērni skandēja dzejolīšus, dziedāja dziesmiņas – “Lielā un mazā ziv(e)”, “Rotā, rotā”, “Manu mīļo māmiņ”, kuras bija bērniem iemācījusi mūzikas skolotāja Laura Didze un pasniedza pašu izveidotas dāvaniņas, kuras bērni, kopā ar skolotājām gatavoja skoliņas iepriekšējās nodarbībās.
Jaunākās grupiņas bērni kopā ar skolotāju Kristīni Nordenu-Lynch bija savēruši māmiņām krelītes, kuras pasniedza kopā ar ziediņu, vidējās grupiņas bērni skolotājas Ineses Kleinas vadībā bija izveidojuši puķīti, vecākās grupiņas bērni kopā ar skolotāju Intu Dreimani-Riekstiņu bija izveidojuši tulpīti un enģelīti. Svētku koncerta nobeigumā bērni aicināja savas māmiņas uz kopīgu deju. Svētku koncerts izdevās sirsnīgs un jauks, to varēja redzēt pēc laimīgajām bērnu un māmiņu sejām. Liels paldies par burvīgo Māmiņdienas pasākumu bērniem un skolotājām Intai, Laurai, Kristīnei un Inesei.
Pasākuma scenārija autore – skolotāja Inta Dreimane-Riekstiņa.

FOTO: no Portlaoise skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>