Saulgriezēni sveic savas māmiņas Māmiņdienā

Komentēt
Share
photo

Svētdien, 12. maijā, Saulgriezēni – Latviešu biedrības Īrijā (LBĪ) latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas audzēkņi, viņu māmiņas un ģimenes pulcējās uz kopīgu Māmiņdienas nodarbību, pēc kuras visas māmiņas tika sveiktas ar paštaisītiem apsveikumiem, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Ieva Rubule.

Sākumā bērni kopā ar vecākiem noskatījās latviešu multfilmiņu “Zeltītas vasaras”, pēc kuras visi tika aicināti kopīgi uzzīmēt savu skaisto vasaras zīmējumu. Bērni bija ļoti radoši un jau drīz ikviens varēja apskatīt krāsu un fantāziju bagātos darbiņus kopīgā zīmējumu izstādē.

Kamēr bērni kopā ar skolotājām sagatavoja pārsteigumus māmiņām, vecāki varēja ieslīgt savās bērnības atmiņās, noskatoties multfilmu “Ābolu maiss”.

Pēc tam ikviens tika aicināts uz kopīgu Māmiņdienas pēcpusdienu un bērni apsveica savas mīļās mammas svētkos. Mazākie bija pagatavojuši skaistas apsveikuma kartītes ar savu roku nospiedumiem, bet lielākie bija izveidojuši interesantus apsveikuma ziedus un paši uzrakstījuši apsveikumu savām māmiņām.

Pēcpusdiena pagāja jaukās sarunās, mielojoties ar gardumiem, spēlējoties un izbaudot laiku visiem kopā.

FOTO: no “Saulgriezītes” arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>