“Veltījums Māmiņai” Newry skoliņā

Komentēt
Share
P1160185

Mēs katrs agri vai vēlu saprotam, ko nozīmē mātes sirds!
Mātes diena Newry skoliņā tika atzīmēta īpaši silti un mīļi, portālam baltic-ireland.ie pastāstīja Newry skoliņas skolotāja Agnese Šerbuka.
Skolotājas kopā ar bērniem bija sagatavojušas sirsniņu sildošu pārsteigumu savām dārgajām, mīlošajām māmiņām un vecmāmiņām.

Latviešu valodas un mākslas nodarbību laikā tika pildīti dažādi tematiski latviešu valodas uzdevumi, zīmētas māmiņas, pašrocīgi pagatavotas apsveikuma kartiņas, dziedātas dziesmas un lasīti dzejolīši.
Nodarbībām beidzoties māmiņas ļoti iepriecināja mūsu īpašais Veltījums viņām, kad bērni dedzīgi dziedāja dzīvesgudro dziesmu “Silta jauka istabiņa” un dziesmiņu “Mammīte Bitīte”. Māmiņām tika pasniegtas kartiņas un dāvaniņas, kā arī saldi tortes sveicieni.

Par aizkustinošo priekšnesumu mīļš paldies mūsu talantīgajai skolotājai un mīļajai māmiņai Vinetai!

Paliec jauna, tikpat skaista paliec,
Tādai sirdij lemts nav novecot,
Kura, dāsni labestību dalot,
Saules mirkli katram dāvāt prot.”
/K.Apškrūma/

FOTO: no Newry skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>