Mātes dienas svinības Galvejas skoliņā

Komentēt
Share
skola217

Es savai māmiņai
Kā sirsniņa azotē,
Kā sirsniņa azotē,
Kā puķīte dārziņā.
Sestdien, 11. maijā, ar Mātes dienas svinībām noslēdzās Galvejas latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņas “Sprīdītis” pirmais nodarbību cikls, portālam baltic-ireland.ie darīja zināmu Liene Kravinska.

Uz svētkiem bija ieradies kupls bērnu un viņiem mīļu cilvēku pulks. Svētkos mūs iepriecināja pele Hetija, kura norunāja mīļu dzejolīti un uzaicināja samīļot un apsveikt māmiņas. Šo dienu priecīgu un saulainu darīja mūsu kopīgi dziedātās dziesmas, rotaļas un bērnu skaitītās tautas dziesmas. Bērni ar prieku iejutās gan mēnestiņa, gan saulītes, gan bitītes, gan brašu muzikantu lomās.
Šajā dienā smaidīja gan mazs, gan liels- arī saulīte aiz loga.
Domājams, ka tikpat saulains būs arī mūsu nodarbību otrais cikls,kas atsāksies rudenī. Bet līdz tam laikam ir jānokārto dažādi organizatoriski un juridiski jautājumi. Ceram, ka spēsim piesaistīt arī jaunus dalībniekus.
Gribu pateikt lielu paldies Airai- mūsu darbības aizsācējai, darbības koordinātorei Lindai, Andai, Lenijas krustmāmiņai Hetijai, Elīzas vecmāmiņai Mariannai, skoliņas atbalstītājām Dinai un Lilitai, kasierei Vijai, preses izplatītājai Agitai un, protams, bērniem un viņu čaklajiem palīgiem- vecākiem. Liels paldies par atbalstu Galvejas krievvalodīgo kopienas pārstāvjiem!
Galvejas Sprīdīšu vārdā sveicu svētkos Īrijas nedēļas nogales skoliņu māmiņas!

FOTO: no Galvejas skoliņas arhīva

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>