Latviešu Kultūras fonds Īrijā atbalstīs nedēļas nogales skoliņas

Komentēt
Share
LOGO_Skices

Vakar, 10. maijā, nesen izveidotais Latviešu Kultūras fonds Īrijā (LKFĪ) izskatīja latviešu nedēļas skoliņu pieteikumus finansiālam atbalstam. Pavisam LKFĪ līdz noteiktajam gala termiņam bija saņēmis septiņu latviešu skoliņu pieteikumus, proti, no Droghedas (Drogheda), Navanas (Navan), Meijo (Mayo), Portlīšas (Portlaoise), Ņūrijas (Newry) un Dublinas “Saulgriezītes” skoliņām, kā arī no mūzikas skolas-studijas “Mazais Letiņš”.

Sanāksmes laikā LKFĪ nolēma atbalstīt visus pieteikumus, piešķirot līdzekļus 2013./2014.mācību gadam, lai nākamajā sezonā atvieglotu skoliņām telpu īres izmaksu segšanu, kas daudzām ir visai liels slogs sekmīga mācību procesa norisē. Vienīgā skoliņa, kurai par mācībām izmantotajām telpām īres nauda šobrīd netiek prasīta ir Meijo (Mayo) skola, taču no vecāku iemaksām te tiek atlīdzināti izdevumi par izmantoto elektrību un apkuri skolas mācību gada laikā, tāpēc LKFĪ Meijo skoliņai līdzfinansēs tieši šos izdevumus.
Katra atbalstītā skoliņa jau nākamās nedēļas laikā saņems apstiprinājuma vēstuli un norādes, kā un kad tiks pārskaitīta atbalsta nauda.

Santas Siliņas ilustrācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>