Latviešu nedēļas nogales skolu skolotāju seminārs Īrijā

Komentēt
Share
IMG_6737

No 2013. gada 11. līdz 18. augustam Īrijā, Lough Lannagh Holiday Village, Old Westport Road, Castlebar, County Mayo, West of Ireland (www.loughlannagh.ie) tiek rīkots latviešu diasporas nedēļas nogales skolu skolotāju seminārs, ko finansē Latviešu valodas aģentūra (LVA) no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”.

Seminārs notiks „3×3” nometnes ietvaros. Katru dienu no plkst. 10.00 līdz 13.00 būs specializētās nodarbības, bet pārējā laikā kopā ar ģimenēm diasporas skolotāji varēs apmeklēt „3×3” nometnes ievirzes. Nometnes noslēgumā skolotāji saņems LVA apliecību par dalību diasporas skolotāju seminārā, kas nākotnē noderēs kā papildu priekšrocība, skolām pretendējot uz finansiālo atbalstu.

Apmaksātaja programmā piedalīties seminārā un nometnē var viens skolotājs no katras nedēļas nogales skolas. Dalības maksa, ceļa izdevumi (ne vairāk kā 100 eiro), dzīvošana un ēdināšana tiek apmaksāti.
Papildinformācija par ievirzēm šeit:

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet anketas un nosūtiet tās uz e-pastu ingunagrietina@gmail.com.
Anketas var lejuplādēt šeit.

Pieteikuma anketas jānosūta līdz 1. jūnijam!

FOTO: baltic-ireland.ie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>