Aktīvākās skoliņas saņems finansējumu

Komentēt
Share
LOGO_Skices

Latviešu Kultūras fonds Īrijā (LKFĪ) aicina latviešu nedēļas nogales skoliņas pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai.
Lai arī mācību gads jau strauji tuvojas noslēgumam, tomēr Latviešu Kultūras fonds Īrijā vēl šopavasar ir nolēmis apzināt latviešu skoliņas un vairākām piešķirt finansiālu atbalstu, nolūkā veicināt latviskas izglītības saņemšanas iespējas Zaļajā salā.

Šim nolūkam sagatavota vienkārša pieteikuma forma, kuru LKFĪ aicina aizpildīt un eletroniskā veidā līdz šī gada 22. aprīlim, pulksten 17.00 nosūtīt uz sekojošu E pasta adresi: irijas.vestis@gmail.com.
Tie pieteikumi, kas tiks iesniegti pēc norādītā gala termiņa, netiks izskatīti.

Kas var pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai?
Līdzfinansējuma saņemšanai var pieteikties ikviena latviešu nedēļas nogales skoliņa Īrijā un Ziemeļīrijā, kas darbojas uz sabiedriskiem pamatiem, kuras mērķis nav peļņas gūšana, bet gan latviskas izglītības, kultūras un vēstures veicināšana. Atcerieties, ka katra skoliņa drīkst pieteikt tikai vienu līdzfinansējuma pieteikumu.

Kā notiks izvērtēšana, kam un cik daudz tiks piešķirts līdzfinansējums?
LKFĪ, pirmkārt, vērtēs skoliņas skolēnu, vecāku un skolotāju aktivitāti, arī līdz šim saņemto atbalstu no citiem donoriem, publicitāti, kas tieši atspoguļo un pierāda jūsu skoliņas iniciatīvas un iesaistīšanos citos kopīgi rīkotos pasākumos, piemēram, skolotāju kursos Lielbritānijā vai Latvijā jeb bērnu dalību konkursos, žūrijās un tamlīdzīgi. Jo plašāku priekšstatu par savu skoliņu sniegsiet, jo fonda pārstāvjiem būs vieglāk jūs novērtēt.

Kā notiks līdzfinansējuma piešķiršana?
Pēc pieteikumu izvērtēšanas Latviešu Kultūras Fonda Īrijā pārstāvis nosūtīs jums vēstuli, kurā paziņos par to, vai jūsu skoliņa ir izraudzīta atbalstam un cik lielu dotāciju jums paredzēts piešķirt un kā tiks slēgta vienošanās par dotācijas izlietojumu. Pārstāvis sniegs arī norādījumus par atskaitīšanās kārtību.

Pieteikumu var lejuplādēt šeit.

Lūdzu rūpīgi pārbaudiet, vai esat uzrakstījuši visu lūgto informāciju. No tā būs atkarīgs, vai jūsu pieteikums tiks vai netiks izskatīts un atbalstīts.

Attēlā: LKFĪ logo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>