Atklātā Lieldienu nodarbība Limerikā

Komentēt
Share
BJC_Limerika_atklata_Lieldienu_1

Bērnu un jauniešu centra Limerikā atklātā Lieldienu nodarbība notiks svētdien, 31. martā, plkst. 14.00 Forest parkā (Curragh Chase, Coillte Forest Park, Kilcornan, Co. Limerick).
Nodarbības laikā notiks groziņu dekorēšanas konkurss bērniem, mīklu minēšana, Lieldienu stafete visai ģimenei, olu meklēšana un ripināšana, gaiļu cīņas, šūpošanās, pikniks, iesim rotaļās un jautrā gaisotnē ieskandināsim Lieldienas!

Līdz jāņem: groziņu kopīgā Lieldienu galda klāšanai, krāsotas 3 Lieldienu olas (katram bērnam), siltu abģērbu un labu garastāvokli.

Iebraukšana Forest parkā €5 katrai automašīnai.

PRIECĪGAS LIELDIENAS
BJC Limerikā kolektīvs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>