Koncertuzvedums „Sprīdītis” Dublinā un Limerikā

Komentēt
Share
spriditis1

VSIA „Latvijas Koncertu” veidotā cikla „Patiešām maziņiem” koncertuzvedums „Sprīdītis” dodas ceļojamā uz Angliju un Īriju. Martā to varēs noskatīties tautieši Lielbritānijā (Bradfordā un Londonā), savukārt 13. un 14. aprīlī „Sprīdītis” viesosies pie mazajiem klausītājiem Īrijas pilsētās Dublinā un Limerikā:
13. aprīlī plkst. 13.00 – ALSAA, Old Airport Road, Toberbunny, Dublin Airport;
14. aprīlī plkst. 13.00 – St. Philomena’s Preparatory School, South Circular Road, Limerick.

Koncertuzveduma „Sprīdītis” noskatīšanos Īrijā nodrošinās kompānija “Sergevi”.

Muzikālais uzvedums „Sprīdītis” pagājušā gada nogalē Rīgā tika izrādīts Spīķeru koncertzālē septiņas reizes. Uzveduma literārajā pamatā ir Annas Brigaderes pasaka par Sprīdīti. Skatītājus gaida tikšanās ar pasakas galvenajiem tēliem – Sprīdīti, Lienīti, Meža māti, Princesi Zeltīti, Milzi Lutausi, Velnu, Sīkstuli un Kalponi. Uzvedumā tiks iekļauti arī daži fragmenti no kinofilmas „Sprīdītis”, kā arī audio ieraksti. Muzikālā puse ir nodota Latvijā pazīstamu mūziķu ziņā – tie ir pianists Aldis Liepiņš, koklētāja Laima Jansone un flautiste Vita Rozēna; lomās iejutīsies Baiba Berķe, Niks Matvejevs, Rīgas Doma kora skolas audzēkņi Dārta Liepiņa un Jēkabs Kalniņš, kā arī mazie Īrijas latviešu dejotāji. Programmā skanēs Jāņa Mediņa, Imanta Kalniņa, Nika Matvejeva mūzika, kā arī latviešu tautas mūzika.
Koncertu vadīs Karina Bērziņa, ar video strādās Jolanta Bimbere.
Pasākums daļēji tiek finansēts no saliedētības programmai piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem. Programmas mērķis ir sekmēt iekļaujošas un saliedētas sabiedrības veidošanos, kā arī stiprināt valstiskuma apziņu un nacionālo identitāti Latvijā.

Tā kā pasākums daļēji tiek finansēts no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, biļetes cena tikai 10 €. Bērniem līdz 1,6 gadiem – ieeja bez maksas.
Latviešu bērnu nedēļas nogales skoliņu audzēkņi un bērnu pašdarbības kolektīvu dalībnieki var pieteikt grupu biļetes ar atlaidi.
Biļetes var iegādāties pie:
* Evita 086 86 68 017;
* Iveta (Rush) 086 86 03 271;
* pie savu skoliņu skolotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>